Click aici »

German Language Trainer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training, Traduceri
Data introducerii
30-06-2008
Data actualizare
30-06-2008

Descrierea postului

Predarea limbii germane adultilor.
Monitorizarea sesiunilor de curs.
Pregatirea lectiilor si a materialelor didactice.
Adaptarea cursurilor in functie de nevoile cursantilor.

Pentru mai multe detalii privind structura organizatiei, tipul de cursuri, clienti, va rugam sa consultati site-ul nostru: www.ih.ro

Cerinte

Esti tanar? Esti entuziast? Esti pasionat de ceea ce faci?

Esti absolvent/ student al Facultatii de Limbi Straine, specializare Germana?
Ai cunostinte excelente de limba germana?
Detii abilitati pedagogice?
Esti flexibil si adaptabil?

Dar.... nu ai foarte multa experienta in predare ......

INTERNATIONAL HOUSE iti ofera ACUM sansa de a dovedi ca esti CEL MAI BUN!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Lucrul intr-un mediu competitiv, alaturi de o echipa de profesionisti tineri si entuziasti.
Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si performanta profesionala a angajatului.
Training de specialitate, pe toata durata colaborarii.