Click aici »

Galvanizator

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
16-08-2011
Data actualizare
16-08-2011

Descrierea postului

-Executa operatii de acoperire galvanica a reperelor conform programului de lucru prestabilit de inginerul de tura si a prescriptiilor din fisa de insotire a reperului
-Verifica parametrii de lucru si executa corectari ai acestora conform recomandarilor inginerului/maistrului la inceputul schimbului
-Efectueaza aditii de agenti sau saruri primare conform recomandarilor inginerului/maistrului
-Executa operatii de purificare a solutiilor si schimbare de bai la recomandarea inginerului/maistrului.

Cerinte

Scoala profesionala, calificare loc munca, experienta minim 2 ani.