Click aici »

Fundraiser - strangator de fonduri

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Non-profit/Voluntariat
Data introducerii
07-11-2014
Data actualizare
31-03-2015

Descrierea postului

Principla activitate va fi de strangere de fonduri prin donatii sau sponsorizari, pentru Asociatia Omega Egalitate de Sanse, pentru a indeplini obiectivele umanitare ale asociatiei

Cerinte

- elevi peste 18 ani sau studenti, persoane fara loc de munca indiferent de studii sau varsta

Oferta (bonusuri, beneficii)

- in regim de contract de voluntariat, 15% din incasari din care dupa retinerea contributiilor si impozitului pe venit vor reveni persoanei care a strans fondurile si in functie de realizarile peste planul stabilit lunar va obtine bonus de 10% din ceea ce depaseste planul.