Click aici »

Functionar pentru birou preluare comenzi

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
09-01-2018
Data actualizare
09-01-2018

Descrierea postului

Functionar pentru birou preluare comenzi.

Cerinte

- cunostinte avnsate PC;
- preluare comenzi, intocmire facturi, chitante;
- capacitate si abilitati de comunicare, relationare, organizare si planificare;
- persoana atenta la detalii, responsabila, serioasa si punctuala;
- experienta constituie avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- stabilitate financiara, seriozitate si oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionista;
- pachet salarial si beneficii, in acord cu politicile si obiectivele companiei, comunicate la interviu;
- pregatire profesionala continua.