Click aici »

Functionar administrativ

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Achizitii/Logistica
Data introducerii
01-04-2016
Data actualizare
17-07-2017

Descrierea postului

Atributiile includ organizarea transporturilor interne si internationale, asigurare intretinere, revizii ITP RCA autoturisme, intretinere sediul firmei, participare la activitate de service pentru echipamentele livrate de firma (bianual). Activitati curente de aprovizionare cu consumabile.

Cerinte

Carnet de conducere  auto. Simt organizatoric.
Tanar si dinamic.
Cunoasterea limbi engleze este un avantaj.
Liceu sau scoala profesionala minim.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix 2000 lei brut + comision in cazul implicarii si in activitate de vanzari.
Telefon mobil.
Spatiu de lucru civilizat.