Click aici »

Functionar administrativ / Resurse Umane

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Resurse umane
Data introducerii
12-08-2013
Data actualizare
12-08-2013

Descrierea postului

Activitati de secretariat, redactare / inregistrare/ arhivare documente;
Asigura suport logistic pentru activitatea administrativa (autorizatii si aprobari necesare functionarii societatii, evaluarea furnizorilor de servicii de medicina muncii, mentenanta instalatii si utilitati aferente, curatenie, paza);
Monitorizeaza parcul auto (intretinere, exploatare, stare tehnica si curatenie, stabilire necesar anvelope, piese de schimb si consumabile auto, programare reparatii si revizii, gestionare asigurari, daune auto, roviniete);
Intocmeste si tine sub control registrul de gestiune a deseurilor si documentatia specifica de mediu;
Asigura comunicarea la nivel de societate in domeniile SSM, PSI, ISCIR, protectia mediului pentru realizarea si implementarea cerintelor legale;
Intocmeste si pastreaza evidenta pontajelor lunare, concedii de odihna, medicale, fara plata, etc.

Cerinte

Absolvent studii superioare in domeniul economic, juridic, socio-uman;
Specializare sau alte cursuri in domeniul HR, SSM sau Mediu constituie avantaj;
Aptitudini tehnice;
Buna capacitate de planificare si organizare;
Capacitate de a lucra simultan la mai multe proiecte;
Capacitatea de a respecta termenele de finalizare;
Abilitate de exprimare orala si scrisa;
Cunostinte foarte bune Word, Excel, Powerpoint, Powerpoint, Internet;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Va fi prezentata in urma interviului.