Click aici »

Frigotehnist

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
01-03-2018
Data actualizare
01-03-2018

Descrierea postului

Viitorul angajat trebuie sa cunoasca amanuntit montajul urmatoarelor tipuri de echipamente de climatizare si refrigerare:
- toate echipamentele de climatizare (split de perete, casete de tavan fals, ducturi pt tubulatura, etc.)
- echipamente centralizate de climatizare tip VRF, VRV, chiller
- echipamente pentru refrigerarea depozitelor si camerelor frigorifice

Viitorul angajat trebuie sa cunoasca amanuntit confectionarea si montajul tubulaturi de distributie a aerului tip ALP.

Cerinte

Detinerea unui permis de conducere categoria B reprezinta un atu foarte important.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- telefon si masina de service in cazul in care sunteti conducator auto si sunteti numit ca sef de echipa;
- sansa de a primi bonusuri in cazul in care aveti un ritm bun la lucrari si implicarea accentuata in evolutia corecta a lucrarilor.