Click aici »

Frigotehnist

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Sfantu Gheorghe Sfantu Gheorghe
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
27-04-2016
Data actualizare
06-12-2016

Descrierea postului

- efectueza lucrari de intretinere si reparatii ale agregatelor frigorifice si ale sistemelor de control al temperaturii, cu care sunt echipate semiremorcile auto;
- repara si inlocuieste diferite piese, ansamble si subansamble, precum si a accesoriilor acestora;
- mentine curatenia la locul de munca si ordinea sculelor in atelier;
- respecta Normele de Sanatate si Securitate in Munca;

Cerinte

- calificare in domeniu;
- experienta in depanarea/intretinerea semiremorcilor frigorifice constituie avantaj ;
- persoana responsabila cu capacitate de organizare si abilitati de rezolvare a problemelor;
- Capacitate de a evalua si a lua decizii;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu peste medie;
Bonuri de masa;
Se asigura transport;
Posibilitatea de a lucra intr-o firma in continua dezvoltare, cu un colectiv dinamic inclinat spre performanta;