Click aici »

Frigotehnist depanator frigidere si vitrine frigorifice

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ploiesti Bucuresti Ploiesti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
07-02-2012
Data actualizare
11-06-2014

Descrierea postului

frigotehnist - reparatii de frigidere la domiciliul clientilor firmei sau in atelier (depanare circuit frigorific- inlocuire filtru, incarcare freon, vacuumare, depanare parte electrica- termostat, modul electronic, ice maker)

Cerinte

studii medii sau scoala profesionala, cunostinte operare PC
limba engleza constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

se ofera, traininguri periodice care vizeaza noile modele de aparate electrocasnice apartinand celor mai reprezentative marci de pe piata, masina de serviciu si salariu motivant