Click aici »

Formator

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
03-12-2009
Data actualizare
03-12-2009

Descrierea postului

? Administrarea sistemului de integrare si instruire a angajatilor
? Partiparea la evaluarea profesionala a angajatilor
? Implementarea si mentinerea standardelor de calitate
? Supravegherea respectarii procedurilor
? Coordonarea activitatii de elaborare, actualizare si imbunatatire continua a documentelor sistemelor ISO.

Cerinte

? Studii superioare de specialitate (cu licenta)
? Experienta in domeniul resurselor umane
? Experienta de lucru in asigurarea calitatii cu sistemele ISO 9001, 14001 si 18001
? Certificat de formator (constituie avantaj)
? Cunostinte de limba engleza (constituie avantaj)
? Cunoasterea pachetului MS Office
? Excelente abilitati de comunicare si instruire personal
? Disponibilitate pentru deplasare pe teren
? Permis categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Locatia de lucru este Ploiesti
? Pachet salarial motivant
? Activitatea se desfasoara intr-un mediu dinamic si modern.