Click aici »

Formator, trainer, profesor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
10-07-2014
Data actualizare
09-11-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

cautam un formator, barbat sau femeie pentru cursurile din domeniul alimentatiei publice, pentru cursuri de ospatar, bucatar si barman, experienta profesionala si cursul de formator reprezinta un plus, rugam ca CV-ul sa aiba inserata o poza si sa fie orientat catre postul oferit.

Cerinte

absolvent de facultate
certificat de formator
sa fi lucrat in domeniul alimentatiei publice