Formator curs de calificare pentru meseria de Lucrator in comert

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
27-04-2015
Data actualizare
27-04-2015

Descrierea postului

Responsabilitati:
- sustine cursul de calificare pentru meseria de Lucrator in comert;
- asigura desfasurarea activitatilor in cadrul programului de formare profesionala in vederea dezvoltarii abilitatilor si comportamentelor cursantilor;
- asigura evaluarea pe parcurs a participantilor la curs;
- acorda cursantilor suport necesar pentru a obtine succes pe termen lung.

Cerinte

Cerinte:
- absolvent al unei institutii de invatamant superior, cu diploma de licenta in domeniul in care sustine activitatea de formare (domeniul economic, marketing, comert);
- experienta profesionala de minim 1 an de zile in domeniul in care sustine activitatea de formare;
- excelente abilitati de comunicare, raportare si lucru in echipa;
- cunostinte de utilizare a calculatorului;
- disponibilitatea de a lucra pe perioada determinat?;
- cursul de formator reprezinta un avantaj.