Click aici »

Fiziokinetoterapeut / Terapeut Spa

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate, Servicii infrumusetare
Data introducerii
29-03-2017
Data actualizare
29-03-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat femeilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Kinetoterapeutul / Terapeutul Spa este responsabil pentru oferirea catre oaspeti a tratamentelor si serviciilor solicitate, in concordanta cu standardele de excelenta ale Orhideea Health & Spa.
- Respecta politica OHS, oferind serviciile cu maximum de profesionalism, in conformitate cu procedurile standard.
- Complementar desfasurarii terapiilor, este raspunzator pentru: intampinarea, conducerea si orientarea clientilor in incinta OHS,  inregistrarea / actualizarea datelor personale in chestionarul Spa Lifestyle, realizarea consultatiei de evaluare, oferirea recomandarilor individualizate de terapii si produse de ingrijire, urmarirea istoricului cu fiecare client (follw-up), oferirea de informatii despre facilitatile, serviciile si ofertele OHS, oferirea bauturilor si/sau gustarilor din protocolul de intampinare / incheiere a terapiilor, rezolvarea rapida a nemultumirilor sau obiectiilor clientilor.

Cerinte

- Acuratete in vorbire si scriere in limba romana.
- Cunoasterea limbii engleze - minim nivel conversational
- Absolvent Kinetoterapie (in cadrul FEFS sau UMF)
- Absolvent cursuri de masaj cu  atestat - Tehnician masseur
- Minim un an de experienta pe un post similar intr-un centru spa - reprezinta un avantaj
- Experienta in kinetoterapie / terapii alernative - reprezinta un avantaj
- Placut, sociabil, capacitate de relationare
- Indemanatic
- Maturitate si stabilitate emotionala
- Orientare catre client
- Disciplina, auto-organizare
- Spirit de echipa
- Igiena personala, aspect curat si ingrijit

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant
Beneficii angajat pentru achizitionarea serivciilor sau utilizarea facilitatilor centrului spa
Traininguri periodice