Click aici »

Fierari-betonisti Olanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
27-10-2016
Data actualizare
27-10-2016

Descrierea postului

Rentacred HR-Agency SRL recruteaza candidati pentru a lucra in cadrul unei companii din Olanda, in functiile de Fierari-Betonisti.

Descrierea job-ului:
-Efectueaza munca in constructii, curatenie la locul de munca si mutarea materialelor manual.
-Foloseste echipamente motorizate de operare, inclusiv scule electrice: ferastraie, ciocane, cuie, suruburi.
-Candidatii trebuie sa aibe conditie si rezistenta fizica.
-Asista la turnarea betonului pe vertical.
-Ajuta la instalatii de indepartare si verticale, operatiuni de incadrare a pardoselii, facand distinctie intre diferitele tipuri de materiale si echipamente.
-Se lucreaza uneori si in timpul vremii nefavorabile: expunerea la diferite temperaturi, caldura sau frig, zgomot sau praf.

Cerinte

Calificare profesionala.
Experienta de munca anterioara.
Recomandare de la ultimul loc de munca.
Cunostintele limbii engleze nivel mediu sau avansat.

Se organizeaza interviu cu angajatorul pe skype / telefonic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu oferit de angajator este de 1800 euro/luna.
Asigurare medicala.
Echipament Lucru.
Cazarea este asigurata de angajator de asemenea transportul de la locul de munca la cazare.