Click aici »

Femeie de serviciu

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
12-04-2016
Data actualizare
13-06-2016

Descrierea postului

Cautam colegi muncitori, corecti, punctuali pentru mentinerea curateniei in laboratoarele de productie: cofetarie, patisserie, panificatie.Oferim un mediu de lucru placut, program de lucru flexbil, in 2 schimburi, 40 de ore pe saptamana, salariul real trecut in contractul de munca.

Cerinte

Studii minime, disponibilitate de a invata lucruri noi, personae cinstite, corecte.

Oferta (bonusuri, beneficii)

1000 lei + Tichete de masa, posibilitatea efectuarii cursurilor de calificare in functie de abilitati in meseria de cofetar-patiser.
Se acorda bonus de integrare dupa 3 luni de la angajare- 500 lei