Female-3D Animator Maya sau 3D Studio Max & Graphics Designer (Photoshop & Illustrator)

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, Australia
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
IT Software, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
28-12-2007
Data actualizare
28-12-2007

Descrierea postului

Caut o femeie (doamna) care sa stie sa animeze in 3D cu 3D Maya/3D Studio Max sau ceva similar si sa stie sa lucreze si cu After Effects. Alternativ deasemena caut o persoana - Graphic Designer in Photoshop si Illustrator. Preferinta va fi dat celor care au interes in productie de filme (video), cu o anumita inclinare catre efecte vizuale (chromakey compositing).

Cerinte

Facultate de Informatica sau Arte si Media este bine venita. Cel putin 2 ani experienta de animare si/sau experienta sa lucreze cu grafice este dorit, dar nu e necesar. Valabila sa calatoreasca in occident, necasatorita, cu cerinte de venit posibile si reale.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Sponzorizare sa lucreze in strainatate pe un termen scurt si posibil pe termen mai lung de prelungire. Posibilitati de casatorie in occident cu un partener care are acelasi interes profesional este posibil si e negociabil. Sanse de partener de afaceri in media.