Click aici »

Farmacist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Farmacii
Data introducerii
28-04-2011
Data actualizare
28-04-2011

Descrierea postului

Responsabilit??i:

- Recomand? produse farmaceutice ?i para-farmaceutice n func?ie de nevoile pacientului,
- Informeaz? pacien?ii cu privire la modul de administrare a medicamentelor,
- Elibereaz? re?ete compensate ?i gratuite,
- Realizeaz? activit??i administrative: introduce facturi n gestiune, verific? ?i centralizeaz? re?etele pentru Casa de Asigur?ri, verific? ?i urm?re?te stocurile,
- Particip? la atingerea obiectivelor farmaciei.

Cerinte

- Studii superioare de specialitate: Diplom? Facultatea de Farmacie
- Certificat de Membru al Colegiului Farmaci?tilor valabil
- Experien?? n farmacie cu circuit deschis minim 2 ani
- Persoan? orientat? c?tre pacient, cu bune abilit??i de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Oportunitatea de dezvoltare a unei cariere ntr-o echip? de profesioni?ti
- Training de specialitate pe produse ?i servicii
- Bonusuri n func?ie de performan??
- Tichete de mas?.