Click aici »

Facturist(a) - limba maghiara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
29-11-2016
Data actualizare
21-01-2020

Descrierea postului

Angajam o persoana atenta la detalii pentru postul de facturist(a).

Responsabilitati:
- Efectueaza activitati de contabilitate primara (emite documente fiscale, redacteaza avize, rapoarte si comenzi, actualizeaza si inlocuieste etichetele de produse etc.);
- Desfasoara activitati suport pentru celelalte departamente ale firmei;
- Participa la inventarierea bunurilor din gestiunea firmei;
- Indeplineste temeinic solicitarile sefilor ierarhici;
- Este suport activ pentru managerul firmei.

Cerinte

- Cunostinte bune de operare Microsoft Office (Excel, Word, Outlook);
- Studii efectuate in domeniul economic (finante sau contabilitate);
- Experienta de minimum 1 an de zile in domeniul solicitat mai sus;
- Bune aptitudini organizatorice, de comunicare si de autoverificare a muncii prestate;
- Persoana dinamica si tenace pentru atingerea obiectivelor;
- Spirit de echipa.

Reprezinta avantaje:
- Cunostinte si experienta de operare in programul de contabilitate WinMENTOR;
- Cunoasterea limbii maghiare si a limbii engleze;
- Experienta de lucru intr-o companie din domeniul tehnic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv, care se discuta la interviu;
- Bonuri de masa;
- Telefon si calculator de serviciu;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti, tanara si dinamica.

Descrierea companiei:
Echipa DTN comercializeaza pe piata romaneasca aparate de aer conditionat si diferite echipamente frigorifice, fiind parte a DTN GROUP, cu filiale si in Slovacia, Ungaria si Austria. Pentru informatii suplimentare consultati: https://www.dtngroup.ro/