Click aici »

F&B Manager

Liceu, Scoala postliceala, Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
19-04-2016
Data actualizare
28-04-2016

Descrierea postului

- Coordoneaza intreaga activitate a departamentului Food & Beverage a Resortului (restaurant a la carte, Sali evenimente, PUB, terase, zona F&B piscina exterioara, zona F&B SPA)
- Coordoneaza activitatea de achizitie materii prime, materiale si obiecte de inventar, in concordanta cu stocurile existente
- Stabileste preparate, meniuri, preturi, gramaje si retete;
- Coordoneaza si supravegheaza operarea in sistemul informatic a facturilor;
- Raspunde de efectuearea inventarierii periodice;
- Supervizeaza evenimentele organizate in cadrul Resortului
- Raspunde de realizarea bugetului de venituri si cheltuieli anual in departamentul Food & Beverage;
- Raspunde de asigurarea cantitatii si verificarea amanuntita a calitatii preparatelor;
- Raspunde pentru calitatea serviciilor oferite in restaurant si a preparatelor executate la bucatarie;

Cerinte

- Experienta similara minim 2 ani;
- Aptitudini de conducere si munca in echipa;
- Orientare spre client si excelente abilitati interpersonale si de comunicare;
- Capacitate de a lucra sub presiune si de a respecta termenele limita;
- Aptitudini de management al timpului, al echipei si de proiect
- Limba engleza nivel mediu/avansat;
- Tinuta decenta, prezentabila;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- oferta salariala competitiva pe piata
- bonusuri de performanta
- echipa tanara, dinamica si primitoare
- program de munca avantajos