Click aici »

Expert achizitii publice pentru autoritati contractante

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
23-09-2014
Data actualizare
23-09-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in unul din domeniile: Achizitii/Logistica, Altele, Guvern/Institutii
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cautam colaboratori in domeniul achizitiilor publice, mai precis pentru intocmirea documentatiilor necesare la organizarea licitatiilor publice de catre autoritatile contractante.
Colaborarea va fi de tip project based.

Cerinte

Persoane cu experienta relevanta in domeniu si care pot fi disponibile de la momentul aparitiei proiectelor in firma si pana la finalizarea acestora.

Oferta (bonusuri, beneficii)

In functie de proiect.