Click aici »

Expeditor marfa international

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
19-07-2016
Data actualizare
18-10-2016

Descrierea postului

- Organizarea si coordonarea activitatii de intermediere in transportul intern si international de marfuri, in regim complet sau grupaj;

- Dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori, mentinerea permanenta a contactului cu acestia (transmiterea,confirmarea, monitorizarea si finalizarea comenzilor);

- Urmarirea incasarilor;

- Raportarea periodica a activitatii catre managerul superior.

Cerinte

Candidatul ideal/ Cerinte:

- Persoana dinamica, perseverenta,ambitioasa cu abilitati de comunicare si negociere;

- Obligatoriu cu experienta in domeniul transporturilor de minim 6 luni (preferabil intr-o companie de expeditii);

- Sa cunoasca o limba straina la nivel conversational;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

- Lucru intr-un mediu placut;

- Salariu fix;

- Comision;

- Posibilitati de crestere si promovare;

- Telefon, laptop;