Click aici »

Expeditor international

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Otopeni Otopeni
Domeniile ofertei
Transport/Distributie, Achizitii/Logistica
Data introducerii
03-08-2011
Data actualizare
03-08-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Achizitii/Logistica, Transport/Distributie, Vanzari

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Companie germana de renume cauta expeditor international care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

Cerinte

- preluarea comenzilor de transport extern;
- efectuarea operatiunilor necesare pentru deplasarea mărfurilor clientilor in conditii optime;
- programarea camioanelor la incarcare pe baza cererilor clientilor;
- emiterea comenzilor de transport;
- urmareste respectarea graficului de incarcare/descarcare;
- efectueaza calculatiile tarifare referitoare la transport;
- formarea unei baze de clienti si transportatori;
- costituie avantaj experienta de lucru la o casa de expeditii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- transport asigurat
- bonuri de masa.