Click aici »

Evaluator competente profesionale

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
30-08-2016
Data actualizare
30-08-2016

Descrierea postului

Evaluatorul de competente profesionale este specialistul din diverse domenii de activitate care aplica instrumente de evaluare pentru candidatii inscrisi si decide, in urma aplicarii acestora, asupra gradului lor de competenta profesionala. Mai multe detalii despre evaluatorul de competente profesionale pot fi gasite pe site-ul ANC.

Cerinte

- Studii superioare - OBLIGATORIU
- Experienta de munca in domeniul studiilor absolvite de minim 3 ani in ultimii 5 ani de activitate - OBLIGATORIU
- Certificat de absolvire curs "Evaluator competente profesionale" - poate fi obtinut ulterior
- Cunostinte medii operare PC - constituie un avantaj
- Permis de conducere - constituie un avantaj
- Seriozitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu oferit in functie de performante - numar de persoane evaluate
- Program de lucru flexibil