Click aici »

Electrotehnicieni

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
29-01-2019
Data actualizare
01-04-2019

Descrierea postului

Tehnicianul electric efectueaza urmatoarele sarcini: intretinerea si repararea echipamentelor electromecanice (motoare, instalatii electrice, masini-unelte, masini de crestere a animalelor etc.).

ealizarea  modificarilor masinilor, care stabileste instructiunile de igiena si de siguranta necesare comunicarii cu lucratori specializati, operatori, supraveghetori, planificatori de echipamente si furnizori.

Cerinte

- Instalarea si intretinerea instalatiilor tehnice si hidraulice tehnice (motoare, transformatoare, intrerupatoare etc.)
- Toate comenzile automate care controleaza in mod constant aceste echipamente.
- Lucratorul executa instalatii electrice si automatizari de instalatii tehnice, plaseaza cabluri
- Ei distribuie energie electrica si conecteaza diferite dispozitive, sunt tehnicieni care indeplinesc diverse functii si asigura punerea in functiune si intretinerea echipamentelor electrice si automatizarii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu net/luna: 1750 euro raportat la 39 ore de lucru pe saptamana
Cazare asigurata si platita de client
Reprezinta avantaj cunoasterea limbii franceze si plecare cu masina personala (dar nu este obligatoriu)
Transportul Romania-Franta este dedus (daca se pleaca cu masina personala se deduce de la 250 ? pana la 300 ?)
Daca se utilizeaza masina personala in Franta (ruta cazare-munca), se aplica un forfetar de 0,15 ?/km

Trimite CV