Click aici »

Electronist

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
06-11-2009
Data actualizare
06-11-2009

Descrierea postului

Reparatii, service, programare, instalare echipamente electronice (fiscale).

Cerinte

Cautam o persoana agreabila, dinamica,
Dornica de a invata, serioasa in activitate dar si cu spiritul umorului.
Se lucreaza in conditii de laborator depanare produsre electronice.
Disponibila la program prelungit, si rezistenta la stress
Absolvent studii medii sau superioare cu profil tehnic
Program L-V 9-18 S 9-14
Orice alte studii sau experienta in domeniu prezinta avantaj. Va rugam sa trimiteti si o fotografie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Perioada de proba este de 2 saptamani.
Salariul net este de 1000 RON. Exista posibilitatea de bonusuri in functie de realizari si de experienta.