Click aici »

Electronist sisteme alarma

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
29-11-2009
Data actualizare
29-11-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Cerinte

- absolvent studii medii sau superioare cu profil tehnic
- experien?a pe o pozitie similara
- experien?? Ón lucrul cu echipamente electronice
- no?iuni de baza Ón lucrul cu instala?ii de alimentare cu energie electric?
- experien?? Ón lucr?ri de re?elistic?: cablare conectare, medii de transmisie, cablare structurata,
- seriozitate, loialitate
- disponibilitate de lucru peste program (cu plata orelor)
- disponibilitate de deplasare in afara orasului
- fara cazier judiciar
- permis cat. B, bun sofer, fara incidente rutiere grave (constituie avantaj)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contact de munca inca din perioada de proba
- salariu motivant
- loc de munca stabil la o companie cu peste 10 ani de funtionare.
- lucru cu o echipa tanara
- lucru intr-un mediu modern
- posibiliate bonusuri in functie de rezultate
- telefon serviciu.