Click aici »

Electronist sau electrician instalatii sonorizare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
04-08-2013
Data actualizare
25-10-2018

Descrierea postului

Electronistii sau electricienii sunt de cele mai multe ori comozi si domestici, obisnuiti cu lucrul pe banc si mai putin in deplasare.
Cautam o persoana dinamica ce poate lucra atat la sediu cat si in deplasare pentru productie si montaj instalatii sonorizare in biserici.

-sa locuiasca in bucuresti (preferabil in militari sau sectorul 6) sau in apropiere - sat rosu
-permis categoria B de cel putin 5 ani
-cunostinte solide de electrica
-cunostinte bune de electronica
-indemanare si abilitati de instalare a diferitelor componente, boxe, trasare cabluri. etc.
-preferabil nefumator.

Cerinte

75% din activitate se desfasoara in productia de echipamente:
-plantare si lipire componente pe circuite imprimate
-montaj si legaturi amplificator
-eventual constructia de incinte acustice

25% din activitate consta in deplasarea si montajul instalatiilor de sonorizare in tara si nu numai.
-trasare cabluri
-montaj boxe
-montaj exterior de pe scara la inaltimi intre 2-7m
-gaurire
-diferite variante de lucru: full time, part time, lucru acasa (productie, montaj sau reparatii)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Spor pentru deplasare sau montaj