Click aici »

Electronist in service de calculatoare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Hardware
Data introducerii
27-05-2014
Data actualizare
27-05-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul IT Hardware
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

NU ne intereseaza ce scoala aveti sau nu aveti, cat de social sau arogant sunteti, ATAT TIMP cand va cunoasteti meseria foarte bine.

Programul de lucru este de la 09:00-18:00 Luni-vineri, o sambata da, una nu.

Pauza de masa cat vreti si cand vreti atat timp cat va faceti treaba la timp.

Cautam un electronist care sa stie ELECTORNICA nu sa instaleze windows sau word si cel mai importat este sa aiba experienta cu placile de baza de laptop si calculator.

Perioada de PROBA: 1 saptamana platita in care ve-ti fi pus la teste serioase, asa ca va rugam NU NE IROSITI TIMPUL daca nu sunteti sigur pe dumneavoastra.

SALARIUL: 2 variante, ori pe baza salariului fix care bineinteles poate creste SAU SCADEA in functie de performante, ori pe baza unui salariu mai mic + comision la reparatii

CARTE DE MUNCA: DA
Colectiv prietenos, tanar, cu bun simt
Conditii bune de lucru, LA NOI FIECARE ISI FACE TREABA CUM VREA EL, ATAT TIMP CAT O FACE BINE SI CAND TREBUIE

Poate ca anuntul o sa vi se para putin haios si neprofesional, dar sa nu intelegeti gresit, ne place sa fim un colectiv unit si sa fim prieteni intre noi, dar cand este treaba este treaba.

Cerinte

- Reparatii placi de baza calculator (PRINCIPALA ACTIVITATE)
- Reparati monitoare LCD/TFT (fara CRT)
- Reparatii placi de baza de laptop
- Reparatii mufe de alimentare, usb, audio, TOT CE TINE DE CONECTICA
- Reparatii LVDS-URI
- Reparatii incarcatoare de laptop
- Reparatii cabluri, de incarcatoare in general
- Montare si demontare CORECTA orice model de laptop
- Orice alta cunostiinta care se poate valorifica, atrage automat dupa sine bonificare in plus

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Daca sunteti meserias si reparati cu succes si de durata aveti un loc stabil de munca si salariul creste
- Vi se pune la dispozitie ORICE AVETI NEVOIE
- Birou propriu, va aranjati treburile si lucrurile cum doriti
- Va faceti treaba cum considerati mai bine atat timp cat rezultatul este cel dorit
- Nu umbla nimeni in sculele dumneavoastra
- Suntem baieti de treaba, radem, glumim, avem mult bun simt dar ne facem treaba bine
- Nu va streseaza nimeni si nu va bate nimeni la cap, atat timp cat sunteti constiincios
- De sarbatorile mari avem libere mai mult decat altii
- Frigider pentru alimente, apa calda si rece de baut, cuptor cu microunde pentru incalzirea alimentelor
- Pauza de masa cand vreti si cat vreti (treaba sa mearga)