Click aici »

Electromecanic

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
23-08-2014
Data actualizare
23-08-2014

Descrierea postului

Scopul postului:
Depanarea sculelor electrice industriale si profesionale, echipamente, utilaje (demolatoare, rotopercutoare, bormasini, polizoare, ferastraie, hidrofoare, compresoare, etc.)

Responsabilitati:
Constata defectele la produsele aduse in service ;
Intocmeste devizul de reparatie;
Intocmeste si comanda necesarul de piese;
Executa lucrari de reparatii;
Probeaza produsul pentru a se asigura ca executia reparatiei este corecta;
Exploateaza corect dotarile si SDV-istica bancului de lucru personal;
Asigura  curatenia si ordinea la locul de munca;
Este amabil, capabil si dispus de a aduce lamuriri clientilor despre problemele legate de solicitarile acestora.

Cerinte

Persoana dinamica, organizata, perseverenta si responsabila;
Capacitatea sa lucreze respectand normele de timp;
Atentie concentrata si distributiva;
Rezistenta la stres;
Cunostinte foarte bune de electromecanica;
Experienta anterioara in domeniu minim 3 ani;
Calificarea si atestatul profesional in domeniu reprezinta un avantaj;
Cunostinte in depanarea motoarelor termice prezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Atmosfera de lucru placuta;
Program de lucru de luni pana vineri ;
Asigurarea dotarilor necesare realizarii sarcinii de munca;
Posibilitatea de formare continua prin formatori acreditati sau cu specialistii furnizorilor;
Salariul acordat conform grilei interne si va fi comunicat in urma interviului.