Click aici »

Electromecanic Probe Service

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
04-12-2008
Data actualizare
23-08-2014

Descrierea postului

Monteaza si probeaza functionarea echipamentelor si utilajelor comercializate;
Verifica starea de functionare a produselor date spre inchiriere;
Gestioneaza magazia de substante in scopul stabilirii necesarului de alimentat;
Manipuleaza si depoziteaza piesele de schimb in cadrul departamentului service;
Se asigura ca toate utilajele comercializate contin etichete si instructiuni de utilizare si avertizare;

Cerinte

Cunostinte tehnice legate echipamente electrice si electrotehnice ;
Experienta in activitati de service (utilaje, motoare sau auto).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu negociat individual, acordare tichete de masa, mediu de lucru placut intr-un atelier service cu dotari profesionale.