Click aici »

Electricieni Germania

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
18-03-2019
Data actualizare
18-03-2019

Descrierea postului

Recrutam electricieni pentru constructii Germania.

Persoanele interesate ne pot contacta la nr. de telefon: 0770972040 / 0746600559 sau email: office@angajarioriunde.ro

Cerinte

Candidati trebuie sa detina calificare si experienta de minim un an pe un post similar.

Documente necesare: CV, buletin/pasaport, diploma de calificare (daca detinteti) cazier judiciar (fara antecedente grave), adeverinta medicala (apt de munca, clinic sanatos).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu este de 12 euro brut/ora plus 15 euro /zi diurna.
Cazarea este asigurata contracost 250 euro/luna se deduce din salariu.
Se lucreaza 39 ore/saptamana cu posibilitatea de ore suplimentare.