Click aici »

Electrician

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
10-12-2010
Data actualizare
10-12-2010

Descrierea postului

Meseria este bunul cel mai de pret pe care il ai si pe care nimeni nu ti-l poate lua niciodata. Nu cere decat doua conditii: sa iti placa si sa o faci cu pasiune.

Daca esti tanar, ambitios si iti place munca in colectiv, doresti sa te perfectionezi mereu si nu dai inapoi cand e mai greu, esti respectuos si amabil cu cei din jurul tau si, nu in ultimul rand, iti place meseria ta si o practici cu placere, vino la noi!

Cerinte

- Experienta in executia de instalatii electrice minimum 4 ani
- Studii medii de specialitate (absolvent Scoala Profesionala sau liceu de profil electronica, electrotehnica, energetica).
- Autorizatie de electrician
- Atestat ANRE.
- Implicare activa, initiativa, buna colaborare cu managerul de profil al departamentului.
- Seriozitate si responsabilitate;
- Cunostinte de electronica;
- Disponibilitate de interventie 24h;
- Permis categoria B ? constituie un avantaj;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara;
- Cunostinte minime IT.
- Experienta pe santier
- Spirit de echipa
- Bune abilitati tehnice.