Click aici »

Electrician

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
23-08-2018
Data actualizare
24-04-2019

Descrierea postului

Sarcini si responsabilitati:

a) Efectueaza interventii de urgenta la sistemele tehnice de natura electrica;
b) Asigura efectuarea lucrarilor de natura electrica privind reparatii ale instalatiilor;
c) Efectueaza alte lucrari la cerere la instalatiile electrice utilizate in conformitate cu procedurile interne aprobate (lucrari cu scoaterea de sub tensiune);
d) raspunde de efectuarea corespunzatoare a activitatilor din caietul de sarcini ale obiectivului, conform graficului de lucru.
e) raspunde de calitatea lucrarilor efectuate si de raportarile intocmite catre superiorul ierarhic

Cerinte

Pregatire de baza: studii medii - diploma de bacalaureat
Pregatire specifica: certificat de calificare - electrician intretinere si reparatii

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant: salariu fix + plata orelor suplimentare efectuate daca este cazul + bonificatii in functie de performante + prime de Sarbatori si ocazii speciale.