Click aici »

Electrician

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Slatina Slatina
Domeniile ofertei
Industrie, Reparatii/Service
Data introducerii
07-03-2016
Data actualizare
28-02-2017

Descrierea postului

-activitate de santier;
-program 8 ore pe zi;
-mediu de lucru foarte placut;

Intretinere, reparatii, echipamente electrice, instalatii electrice interioare / exterioare pentru constructii civile si industriale, bransamente subterane la tensiunea normala de 0,4kv

Cerinte

Cunostinte tehnice teoretice si practice
- cunostinte in instalatii de forta si automatizari, generatoare electrice de mica si medie putere, in instalatii de joasa tensiune.
- cunostinte in domeniu+ experienta, disponibilitate la program prelungit, eventuale deplasari, lucru in situatii de avarie si criza.de preferat pana in 35 ani.
- persoana responsabila;
- persoana capabila de a munci in echipa
- nonalcoolici
- receptiv, bun organizator,
- permis de conducere,
AVANTAJ - autorizatie ANRE