Click aici »

Electrician utilaje industriale

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Productie, Altele
Data introducerii
14-04-2011
Data actualizare
14-04-2011

Descrierea postului

- Asigura functionarea utilajelor si instalatiilor si efectueaza orice interventie pentru remedierea defectelor aparute din punct de vedere electric;
- Participa la activitatile de mentenanta planificata
- Participa impreuna cu echipa de electricieni la efectuarea diverselor lucrari de intretinere si de crestere a capabilitatii echipamentelor in departament.

Cerinte

- Cunostinte despre: panouri electrice, circuite electrice industriale, motoare de curent continuu etc
- Experienta de lucru intr-o fabrica ca electrician de utilaje
- Dorinta de a invata si lucra cu tehnologie moderna
- Abilitati de comunicare si spirit de echipa
- Persoana deschisa, capabila sa invete lucruri noi, cu spirit de echipa, flexibila
- Cunostinte de Word, Excel, Internet
- Cunostintele de limba italiana constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Contract pe perioada nedeterminata dupa primele 3 luni de proba
- Mediu de lucru modern
- Salariu atractiv
- Orele suplimentare se platesc
- Bonuri de masa dupa 3 luni
- Posibilităti de dezvoltare.