Click aici »

Electrician - ucenic reparator jocuri de noroc

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
30-01-2017
Data actualizare
30-01-2017
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

Electrician - ucenic reparator jocuri de noroc. Companie multi nationala producatoare de noroc angajeaza o pesoana responsabila cu intretinerea si revizia jocurilor de noroc.

Cerinte

electrician, dornic sa invete, comunicare fluenta in limba romana, seriozitate maxima, cazier curat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu Start 1575 Lei pe cartea de munca ca ucenic. program 09.30-18.30, Luni-Vineri cu pauza de pranz. In cadrul programului de ucenic angajatul va invata sa intretina jocuri de noroc, va participa la reviziile periodice ale aparatelor pe care le efectuam la sediul firmei.

In functie de performanta exista posibilitati de promovare in cadrul companiei ca technician junior jocuri de noroc.  Pentru inceput permisul de conducere nu este necesar dar este obligatoriu pentru promovare.