Click aici »

Electrician si muncitor necalificat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
18-03-2019
Data actualizare
22-07-2019

Descrierea postului

Societate Comerciala, cu sediul in Bacau, profil instalatii electrice, angajeaza electricieni si muncitori necalificati.

Lucrarile se desfasoara atat in localitate cat si in deplasare. Se asigura masa, cazare si transport in deplasare.

Cerinte

Pentru postul de electrician:
- Studii medii: scoala profesionala sau liceu profil electric( calificare electrician);
- Autorizare ANRE electrician autorizat(constituie un avantaj);
- Experienta in instalatii electrice pentru constructii;
- Abilitati de organizare si gestionare a timpului de lucru;
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.