Click aici »

Electrician sau electromecanic

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
07-04-2016
Data actualizare
21-02-2018

Descrierea postului

Angajam electrician sau electro-mecanic sau mecanic pentru lucrari de montaj, reparatii, intretinere a echipamentelor de ridicat industriale (macarale pivotante, poduri rulante, lifturi de marfa etc.).

Daca doresti sa lucrezi la noi o sa faci parte dintr-o echipa de specialisti, oameni de la care se poae invata aceasta meserie (in caz ca nu ai mai facut asa ceva).

Ecocranes este o firma in continua dezoltare si crestere, formata din personal tanar si dinamic. Ne place lucru bine facut si respectul fata de clienti si angajati.

Postul este pentru Cluj-Napoca.

Cerinte

Experienta cu echipamente industriale, masini/unelte (sau similar).
Permis de conducere, categoria B.
Disponibil pentru deplasari in tara.
Apt pentru munca la inaltime.
Capacitatea de a citi si interpreta scheme electrice de complexitate medie.
Avantaj: cunostinte de limba engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Salariu atractiv in functie de performanta si experienta - se va discuta la interviu.
Ore de lucru suplimentare platite,
Posibilitate de avansare.
Traininguri de specialitate in tara si in strainatate.

Trimite CV