Click aici »

Electrician reparatii macarale si utilaje

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Craiova, Drobeta T. Severin, Timisoara Craiova Drobeta T. Severin Timisoara
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
24-06-2017
Data actualizare
07-01-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- intretinerea, repararea si modernizarea  macaralelor cu actionare electrica  care intra sub incidenta ISCIR. Reparatiile se executa atat la atelier cat si pe teren la beneficiari.

Cerinte

- cunostinte tehnice teoretice si practice in domeniu, experienta de lucru ca si electrician in actionari electrice, carnet de sofer cat. B, disponibilitate pentru deplasari.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu motivant, cursuri de specializare, prime Paste si Craciun etc.