Click aici »

Electrician nave

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Navigatie, Industrie
Data introducerii
05-12-2017
Data actualizare
05-12-2017

Comvex Sa

» 3 joburi noi de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Responsabilitati:

Punerea in functiune si oprirea diferitelor masini, aparate, utilaje si instalatii.

* Efectueaza lucrari de montare  si executare a conexiunilor masinilor electrice, cu respectarea succesiunii etapelor conform fiselor tehnologice;

* Respecte regulile de comportare la bord referitoare la  accesul in diferite compartimente ale navei, punerea in functiune si oprirea diferitelor masini, aparate, utilaje si instalatii de la bordul navei, folosirea ambarcatiunilor navei;

* Remediaza cu mijloacele bordului, defectiunile ivite in exploatare;

* Executa lucrari de intretinere a masinilor electrice: demontare, montare a masinilor electrice, si verificarea  functionarii acesora, etc.

Cerinte

* Studii:  medii/ superioare;

* Cursuri de navigatie/certificat de capacitate;

* Persoana cu bune abilitati de planificare, organizare si comunicare;

* Experienta pe un post similar 3-5 ani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Pachet salarial atractiv;

* Dezvoltarea profesionala si posibilitati de promovare.

Trimite CV