Click aici »

Electrician mentenanta cladire de birouri

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
13-11-2019
Data actualizare
13-11-2019

Descrierea postului

Academia de HR recruteaza pentru Clientul sau, firma de property management. Compania are in administrare si intretinere o cladire recunoscuta si emblematica pentru Bucuresti, cu un numar important de chiriasi pe care ii deserveste full-service. Chiriasii (diverse companii si organizatii) primesc suport pentru spatiului ocupat pentru o multitudine de situatii ce tin fie de mentenanta (reparatii curente), fie de diverse modificari si personalizari. Cladirea este de clasa A si dispune de un sistem BMS modern (Building Management System) care permite monitorizarea in timp real pentru diverse probleme si functionalitati.

Situata intr-o locatie accesibila, aproape de metrou si foarte bine conectata atat la multiple mijloace de transport cat si la infrastructura sociala, firma este in cautare de noi colegi.

Cautam un Electrician Mentenanta

Descrierea jobului:
- Asigura mentenanta si mentenanta preventiva pentru instalatiile electrice din cladire
- Asigura verificarea periodica a instalatiilor electrice
- Identifica si contribuie la rezolvarea neconformitatilor si problemelor de ordin tehnic ce tin de cladire
- Respecta procedurile legale privind siguranta si calitatea interventiilor realizate

Cerinte

- Studii medii sau postliceale (specializarea electrician)
- Experienta minim 5 ani

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru placut, cultura organizationala de tip colegial
- Lucru in interior
- Sistem avansat de management al cladirii
- Salariu competitiv
- Companie respectata, chiriasi importanti, proiecte frumoase!