Click aici »

Electrician mecanic macarale

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
27-03-2015
Data actualizare
30-06-2015

Descrierea postului

Experienta in domeniu
Putere de concentrare si rezistenta la program prelungit
Adaptabilitate si flexibilitate
Disponibilitate pentru deplasari

Cerinte

asigura desfasurarea operatiunilor de intretinere si interventii la echipamentele societatii(macarale)
depisteaza avariile de natura electrica aparute la utilaje si echipamente, investigheaza/stabileste cauzele acestor avarii
colecteaza si inregistreaza date tehnice/statistice de performanta pentru echipamente

completeaza toata documentatia si inregistrarile necesare inclusiv comenzile de lucru
realizeaza efectiv repararea/intretinerea componentelor/echipamentelor electrice ce intra in domeniul sau de activitate pentru a asigura functionarea la parametrii tehnici nominali pe toata durata de viata a acestora
asigura desfasurarea operatiunilor de montaj a macaralelor si a inverterelor

Oferta (bonusuri, beneficii)

salar atractiv
tichete de masa
bonusuri