Click aici »

Electrician Intretinere

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
14-01-2009
Data actualizare
14-01-2009

Descrierea postului

? Asigura functionarea instalatiei si efectueaza orice interventie pentru remedierea defectelor aparute din punct de vedere electric;
? Face orice interventie necesara in instalatie;
? Participa la activitatile de mentenanta planificata
? Participa impreuna cu echipa de electricieni la efectuarea diverselor lucrari de intretinere si de crestere a capabilitatii echipamentelor in departament;
? Intervine la defectiunile electrice ale echipamentelor din departament
? Intervine in caz de scurgeri si la defectiunile pneumatice.

Cerinte

? Cunostinte de electro-pneumatică, automate programabile (întretinere)
? Dorinta de a invata si lucra cu tehnologie moderna
? Abilitati de comunicare si spirit de echipa
? Dorinta de a lucra intr-un mediu dinamic
? Cunostintele de limba engleza constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim:
? Specializare în străinătate
? Provocarea de a fi in contact permanent cu tehnologia de varf
? Mediu de lucru corect si modern
? Salariu atractiv
? Pachet de beneficii motivant
? Posibilităti de dezvoltare