Click aici »

Electrician intretinere

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
29-09-2015
Data actualizare
20-08-2019

Descrierea postului

Electrician intretinere service ascensoare

Cerinte

? Studii medii si calificare specifica.
? Dorinta si preocupare de implinire profesionala si perfectionare.
? Capacitate de insusire rapida a procedurilor specifice de lucru.
? Utilizarea eficienta a echipamentelor, utilajelor.
? Atentie la detalii, lucru in echipa, indemanare, precizie, rigurozitate.
? Capacitate fizica de a-si indeplini atributiile.
? Responsabilitate, corectitudine, capacitate de lucru in conditii de stres, echilibru si stapanire de sine.
? Comunicare interactiva.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial corelat cu experienta in domeniu si cerintele postului, Bonuri de masa, Telefon de Serviciu
Training de specialitate

Tel: 0745.764.789
Mail: office@lifturi.com