Click aici »

Electrician Instalator Automatizari GarduriMD

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Industrie, Reparatii/Service
Data introducerii
01-02-2021
Data actualizare
01-02-2021

Descrierea postului

Responsabilitati principale:

- Job-ul necesita deplasari la client;
- Montarea automatizari
- Conectarea Automatizarilor
- Controleaza regimul de functionare a automatizarilor;
- Monteaza si demonteaza, inlocuieste motoare electrice defecte;
- Executa fixarea aparatelor electrice pe stilpi de beton si metal;
- Identifica si rezolva probleme complexe evaluand rezultatele obtinute.

Cerinte

- Studii medii tehnice de specialitate (electric, electromecanic, electrotehnic, mecanica usoara). Studiile superioare in domeniul tehnic reprezinta un avantaj;
- Atentie, judecata si capacitate decizionala, organizare, capacitate de finalizare, flexibilitate, orientare catre performanta, disciplina, responsibilitate;
- Permis de conducere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Remunerare competitiva salariu fix+ %;
- Avantajul de a lucra intr-o echipa tanara si ambitioasa, aflata in continua expansiune.