Click aici »

Electrician in constructii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
30-10-2012
Data actualizare
30-10-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Electrician pentru constructii civile

Cerinte

1. Sa opereze cu uneltele si instrumentele specifice de pe santier;
2. Sa isi perfectioneze permanent cunostintele si abilitatile in domeniu;
3. Sa traga cabluri prin tuburi fixe si flexibile;
4. Sa instaleze panouri de distributie, intrerupatoare de circuit, prize si alte dispozitive electrice;
5. Sa repare si sa reconditioneze instalatii electrice;
6. Sa fixeze, , sa regleze, sa ajusteze, sa testeze si sa repare in caz de necesitate masinile electrice, instrumentele si echipamentele de pe santier;
7. Sa masoare si sa testeze instrumentele si echipamentele electrice;
8. Sa suporte in conditiile codului muncii amenzile, penalitatile, pierderile in bani, cauzate de titularul postului;
9. Sa respecte programul de lucru stabilit prin contractul individual de munca;
10. Sa respecte confidentialitatea asupra lucrarilor efectuate in raporturile cu terte persoane fizice sau juridice, in caz contrar sa raspunda potrivit legislatiei in vigoare;
11. Sa respecte si sa ia masuri pentru respectarea normelor de protectie a muncii si a normelor de prevenire si stingere a incendiilor conform legislatiei in vigoare si a regulamentelor interne ale societatii;
12. Sa aduca imediat la cunostinta conducerii firmei orice chestiune neclara, probleme de natura a crea consecinte negative sau probleme necesare a fi avute in vedere urgent pentru luarea unor decizii de catre conducere;
13. Sa execute orice alte activitati nelistate mai sus, uzuale pentru acest post si corespunzatoare pregatirii si experientei profesionale/ personale;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se vor discuta la interviu