Click aici »

Electrician executie instalatii iluminat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia, Brasov, Bucuresti Alba Iulia Brasov Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
07-05-2019
Data actualizare
28-06-2019

Descrierea postului

Cautam 2 Electricieni pentru Bucuresti , 4 pentru Brasov si 1 pentru Alba Iulia

Scopul principal al postului este executarea de lucrari de instalare / demontare aparate/instalatii/echipamente de iluminat public

Concret, iata cateva exemple de responsabilitati:

- Coordonarea activitatilor desfasurate de echipele de lucru si de catre subantreprenori privitoare la lucrarile incredintate

- Pozarea de cabluri aeriene si subterane

- Montare / demontare de stalpi

- Montarea de tablouri electrice, cutii de distributie

- Operatiuni de service pentru instalatiile de iluminat

- Montarea / demontarea de iluminat festiv

- Alte operatiuni conexe executiei instalatiilor electrice

- Activitatea principala se realizeaza de obicei la exterior, cu auto tip PRB, la inaltime, reprezentand lucrari de iluminat public

Cerinte

Educatie
- invatamant profesional / colegiu tehnic / liceu - calificare electrician
- autorizatie ANRE IIB

Experienta
- experienta profesionala instalatii electrice min. 1 an

Alte cerinte
- indemanare
- carnet conducere B
- disponibilitate pentru calatorii la proiecte (distante/durate mici in zona desemnata)

Personalitate
- aptitudini de planificare, organizare
- capacitate de a evalua si a lua decizii, rapid si eficient
- initiativa, spirit practic

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Companie de top in Romania pe domeniul sau
- Proiecte provocatoare si ambitioase care fac istorie
- Spatiu tehnic pentru realizarea de teste si incercari
- Dotari de lucru proprii activitatii (calculator/laptop, software licentiat, etc)
- Colegi fantastici, deschisi la minte si entuziasti
- Desfasori o activitate frumoasa unde nu te simti ca la munca

- Telefon mobil, abonament de voce si date
- Autoturism pentru deplasari in interes de serviciu
- Prime de Paste si Craciun
- Tichete de masa
- Prime si bonusuri obiective de performanta
- 22 zile de concediu/an platite
- Pachet salarial competitiv

Aceasta nu este doar un job, ci este o sansa de a creste profesional lucrand la proiecte inovative si de anvergura la care altii doar viseaza!