Click aici »

Electrician/ electronist

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Braila Braila
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Telecomunicatii
Data introducerii
30-10-2009
Data actualizare
30-09-2010

Descrierea postului

-Sa instaleze sisteme electronice de securitate, case de marcat, etc;
-Sa faca interventii de intretinere la sistemele instalate;
-Intocmirea documentelor legale prevazute de legislatie;
-Incasarea contravalorii operatiunilor de service efectuate.

Cerinte

-Electronist/ electrician, permis de conducere (B)
-Disponibilitatea insusirii documentatiei tehnice si de utilizare a echipamentelor din oferta si a prevederilor legale.
-Usurunta in comunicarea cu clientii privind instruirea acestora.
-Cunostinte PC,
-Instalarea si depanarea echipamentelor.
-Experienta intr-un post similar poate constitui un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Mediu de lucru excelent intr-o companie in crestere;
-Conditii de lucru foarte bune;
-Posibilitati reale de crestere a salariului in functie de eficienta si efortul depus.