Click aici »

Electrician curenti tari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
13-03-2015
Data actualizare
13-03-2015

Descrierea postului

Postul este situat in cadrul Departamentului Tehnic si presupune executia de instalatii electrice curenti tari, joasa tensiune la sediul clientilor din portofoliul companiei.

Principalele responsabilitati:
* executie, montaj lucrari de instalatii electrice;
* executie montaj tablouri electrice;
* intocmirea documentatiei de lucru;
* respectarea procedurilor de lucru si a normelor in vigoare.

Cerinte

* studii medii in domeniul electromecanic / mecanic;
* minim 3 ani experienta practica in domeniul electromecanic;
* cunostinte in domeniul electric, electromecanic, lacatuserie;
* abilitati de comunicare si lucru in echipa;
* initiativa, perseverenta, flexibilitate;
* disponibilitate pentru deplasari.

Oferta (bonusuri, beneficii)

* salariu motivant;
* plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
* mediu de lucru placut;
* oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante