Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Productie, Industrie
Data introducerii
05-01-2019
Data actualizare
18-10-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

Constructii navale:
- Instalarea masinilor sau a motoarelor in sala masinilor
- Instalarea instalatiilor de joasa tensiune in sistemul de punti integrate sau in sistemele de cazare
- Construirea cablului
- Citirea desenelor tehnice
- Asistenta la punerea in functiune si testarea instalatiilor la bord

Constructii industriale:
- Utilizarea desenelor tehnice pentru instalarea sistemelor de alarma, securitate, date, telecomunicatii si alte obiective industriale
- Instalarea unei varietati de sisteme de iluminat si alimentare
- Conectarea bucselor de iluminat si asamblarea materialelor de comutare si cele WCD
- Supravegherea si instruirea altor colegi care sunt responsabili pentru tragerea cu fir, dar si cu alte sarcini

Cerinte

Sa vorbiti satisfacator in engleza sau germana (cel putin nivel B1/B2) si sa aveti un certificat de siguranta VCA sau SCC, precum si Permis auto (constituie un avantaj).
Sa aveti experienta in domeniul pentru care candidati, industrial sau naval,  de cel putin 3 ani.

Daca sunteti interesat trimiteti Curriculum Vitae (CV) completat la zi, o copie a Cartii de identitate /Pasaport, Consimtamant prelucrare Date personale si Chestionarul "ELEKTRO Qualifications" (ultimele doua formulare se obtinde la Simmit MPwr prin email, la cerere) pe adresa de email obtinuta de pe internet. Bateti Simmit MPwr pe Google search.

Oferta (bonusuri, beneficii)

a. Angajatorul va aranja un contract olandez si veti fi tratat la fel ca personalul olandez.
b. De asemenea, vor fi stabilite alocatia de pensie, impozitele si alte plati conform legislatiei UE.
c. Conditii contractuale
- Salariul net este de 520 ? si este o suma neta stabilita pe saptamana (aprox. 2.300 ?/luna NET).
- Orele suplimentare (efectuate peste 40 de ore) sunt platite suplimentar.
- Cheltuielile de calatorie din tara de origine in Olanda sunt acoperite in salariul saptamanal.
- Plata se efectueaza in fiecare saptamana, urmatoarea saptamana dupa saptamana lucrata
- Cazarea este aranjata de catre Angajator.
d. Standarde de proiect:
- Durata minima a proiectului este de 1 saptamana (proiectele pot fi schimbate pe saptamana).

Trimite CV